Sprawozdanie z Charytatywnego Maratonu Pływackiego Klas Pływackich „Pływamy dla Weroniki”

weronika 2

W dniach 12-14 lutego na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie odbył się Charytatywny Maraton Pływacki Klas Pływackich „Pływamy dla Weroniki”. Celem maratonu było wsparcie leczenia i rehabilitacji Weroniki, byłej uczennicy klasy pływackiej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie, pogrążonej w śpiączce, cierpiącej na afazję i porażenie czterokończynowe.Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu […]